Spuštění webu

Napsal v Nezařazené ZATÍM ŽÁDNÉ KOMENTÁŘE

Jednoduše – tento web vznikl, protože v Belgické hrozí kácení všech stromů a my jsme chtěli o tom informovat sousedy a lidi z okolí. Webem i facebookovými stránkami chceme spojit lidi, firmy i organizace k tomu, abychom spolu zachránili atmosféru Belgické – jedné z nejhezčích ulic na Vinohradech.

V současnosti začínáme šířit web mezi lidi, brzy přibudne veřejná petice na zachování stromořadí, na festivalu Zažít město jinak budeme v Belgické o kácení a naší vizi pro ulici informovat naživo.

Aktuální dění můžete sledovat na tomto blogu i na facebooku.

A prosíme vás – informujte o hrozícím kácení přátele a známé, kteří mají podniky, nemovitosti nebo neziskovky v okolí. Řekněte jim o co se jedná a jestli je to osloví, poproste je, ať nám na info@belgicka-zije.cz pošlou logo jejich firmy/spolku nebo jiný projev toho, že stojí za zachováním stromů v Belgické. Všechnu tuto podporu zveřejníme a použijeme při jednání s úřady.

Pojďme z hrozby zničení ulice udělat příležitost lepší vzájemné spolupráce lidí v Belgické a okolí. Osobní kontakty, web i facebook, které vznikají kvůli kácení, se časem můžou stát platformou, díky které se budeme moct více zapojovat do vytváření prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme.

Co si o tom myslíte?